Az osztrák kancellár is beoltja magát

Amint lehet, magát is beoltatja az osztrák kancellár. Sebastian Kurz elmondta, hogy kormánya döntése értelmében az első adagokat a tartományok között egyenlően osztják el. Vasárnaptól először a legmagasabb kockázati csoportba sorolt 80 éven felüli, idős-, illetve szociális otthonokban lakó önként jelentkezők kaphatják meg az oltást. A mostani 10 ezer adag után januártól márciusig három részletben még egymillió vakcina érkezik Ausztriába. Akkor a kórházi dolgozók, valamint a több krónikus betegséggel is küzdő idősebbek következnek.

  • 2020. december 23., szerda 20:30
Vágólapra másolva!

Hír TV