
Választási csalással került hatalomra 2010-ben a Fidesz, mert nem fizetett a kihelyezett plakátokért – ezt állítja a Demokratikus Koalíció politikusa. Vendégünk volt Oláh Lajos.








A DK szerint választási csalással került hatalomra 2010-ben a Fidesz.
Választási csalással került hatalomra 2010-ben a Fidesz, mert nem fizetett a kihelyezett plakátokért – ezt állítja a Demokratikus Koalíció politikusa. Vendégünk volt Oláh Lajos.