Próbaidősök a déli határon

A hiányos ellátásról és az egyéb problémákról Pongó Géza, a Független Rendőr Szakszervezet főtitkára beszélt.

  • 2017. szeptember 13., szerda 07:47
Vágólapra másolva!

Próbaidős rendőröket vezényeltek a déli határra. A hiányos ellátásról és az egyéb problémákról Pongó Géza, a Független Rendőr Szakszervezet főtitkára beszélt.