
Teniszláz. 22 év után ismét a Davis-kupa világcsoportban szerepelhet a magyar csapat. Vendégünk volt Köves Gábor szövetségi kapitány.








22 év után ismét a Davis-kupa világcsoportban szerepelhet a magyar csapat.
Teniszláz. 22 év után ismét a Davis-kupa világcsoportban szerepelhet a magyar csapat. Vendégünk volt Köves Gábor szövetségi kapitány.