Virágzik a vendéglátás

Jelentősen drágultak az éttermi szolgáltatások, hiába csökkentették a áfát.

  • 2017. szeptember 14., csütörtök 09:05
Vágólapra másolva!

Jelentősen drágultak az éttermi szolgáltatások, hiába csökkentették a áfát. A stúdióban Kovács László, a Magyar Vendéglátók Ipartestületének elnöke volt a vendégünk.