
Egyre durvább a Jobbik és a Fidesz plakátháborúja. A Jobbik feljelenti a kormányhivatalokat reklámhelyeik megrongálása miatt. Vendégünk volt Jakab István, az ellenzéki párt szóvivője.








Egyre durvább a Jobbik és a Fidesz plakátháborúja.
Egyre durvább a Jobbik és a Fidesz plakátháborúja. A Jobbik feljelenti a kormányhivatalokat reklámhelyeik megrongálása miatt. Vendégünk volt Jakab István, az ellenzéki párt szóvivője.