
A Kormányzati Ellenőrzési Hivatal más felsőoktatási intézményekkel együtt vizsgálta a Budapesti Corvinus Egyetem 2009 és 2012 közötti gazdálkodását. A Kehi a Corvinussal kapcsolatban számos jogszerűtlenséget, szabálytalanságot tárt fel, továbbá bűncselekmények gyanújára is bukkant, ezek miatt több feljelentést tett. A portál szerint százmillió forint tűnhetett el a Corvinuson.













