Szenkirályi Alexandra: Halmokban úszó szeméttől kell megtisztítani a Felső-Tiszát.

Halmokban úszó szeméttől kell megtisztítani a Felső-Tiszát. Esőben, szélben is dolgoznak a gépek, a szakemberek és az önkéntesek. A saját szememmel láttam, mekkora a baj, ezért is nagyon fontos mielőbb lépni. A víz nemzeti kincsünk. A Klíma- és Természetvédelmi Akcióterv egyik pontja, hogy megtisztítjuk a hazai folyókat a sok esetben külföldről érkező hulladéktól.

  • 2020. március 03., kedd 16:03
Vágólapra másolva!

A videó IDE kattintva tekinthető meg.

Hír TV