Új ellenzéki frakciót alakítottak Pécsett

Tiszta kezek néven alakított új frakciót három képviselő a Pécsi Közgyűlésben. Korábban a Jobbikban, a Momentumban és a DK-ban politizáltak. Közös bennük hogy a várost vezető szivárvány koalícióban és saját pártjukban is csalódtak.

  • 2022. december 07., szerda 16:45
Vágólapra másolva!

HírTV