
Nagy János arról beszélt, Magyarország az utolsó helyek egyike, ahol még értik, hogy "nem mi tartjuk fenn a templomainkat, hanem a templomaink tartanak fenn, tartanak meg minket".
Életünk legfontosabb részeit, a hazát, a szabadságot, a községet, a gyülekezetet és a családot Isten oltalmába kell helyezni, csak vele együtt érdemes építésükhöz, megvédésükhöz hozzáfogni - fogalmazott az államtitkár.
Fotó: Nagy János, a Miniszterelnöki Irodát vezető államtitkár beszédet mond a felújított református templom átadásán a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Tisztabereken 2024. május 12-én. MTI/Czeglédi Zsolt
Továbbiak a témában
1 perc Belfast már lángol, de Brüsszel szerint a kötelező elosztás jelenti a megoldást
1 perc Két év börtön a saját miniszterének is? Magyar Péter durva csapdába sétált bele
1 perc 










