Lemondott Komjáthi Imre és Kunhalmi Ágnes az MSZP társelnöki tisztségéről

Az ATV értesülései szerint az MSZP országos választmányi ülésén Komjáthi Imre és Kunhalmi Ágnes is lemondott a tisztségéről.

  • 2024. június 22., szombat 12:50
Vágólapra másolva!

A portál úgy tudja, hogy az elmúlt napokban több szocialista politikus, köztük Lamperth Mónika és Lendvai Ildikó is szorgalmazta a lemondásukat valamint egy tisztújítást.

Mint arról a HírTV is beszámolt, az MSZP-DK-Párbeszéd lesújtó eredményeket ért az Európai Parlamenti választásokon június kilencedikén.

Kunhalmi Ágnes Facebook-posztban közölte a hírt: