Rétvári Bence szerint a cél az, hogy Magyarország gazdasága jobban növekedjen, mint az európai átlag + videó

Elindult a legújabb nemzeti konzultáció a gazdasági semlegességről - mondta a belügyminisztérium parlamenti államtitkára közösségi oldalán.

  • 2024. november 16., szombat 16:32
Vágólapra másolva!

Rétvári Bence felhívta a figyelmet arra, hogy Vácról és a Dunakanyarból is minél többen vegyenek részt az ívek kitöltésében. A politikus rámutatott: ahhoz, hogy Magyarország gazdasága nagyobb mértékben növekedjen, mint az európai átlag.