A betegtájékoztatás és a betegelégedettség fejlesztése lesz az új miniszteri biztos feladata

Népszerű gyermeksebészt igazoltatott a csapatába a magyar kormányfő. Orbán Viktor elárulta, hogy Kőnig Róbert feladata a betegtájékoztatás és a betegelégedettség fejlesztése lesz.

  • 2025. március 18., kedd 16:15
Vágólapra másolva!

Kőnig Róbertet nevezte ki miniszterelnöki biztosnak Orbán Viktor kedden, amiről Facebookon is beszámolt. Feladata a betegtájékoztatás és a betegelégedettség fejlesztése lesz.

Az orvos tavaly novemberben a Duna Televízió részletesebben beszélt arról, milyen segítséget nyújtanak a gyerekek és a szülők számára.

Kőnig Róbertet, vagy ahogy a miniszterelnök hívja, „Kőnig dokit” nevezte ki miniszterelnöki biztosnak a kormányfő, aki erről Facebookon közzétett bejegyzésben is beszámolt.

„Új doki a fedélzeten!” – írta a miniszterelnök Facebookon.

Forrás: Világgazdaság

Fotó: Orbán Viktor hivatalos oldala/Facebook