Édes jövő előtt áll a csokoládéművészet

Dézsi Viktória TF-et végzett mit tornatanár, majd a Covid idején tett cukrász vizsgát, és egy tanfolyamon csábították el a Szamos Csokoládé iskolájába csokoládé mesternek. Ő volt a Napindító vendége. Tartsanak velünk!

  • Napindító
  • 2026. június 02., kedd 09:27
  • Forrás: Hír TV
Vágólapra másolva!

3 évig dolgoztam csoki mesterként, nagyon szerettem, és nagyon jó barátságba kerültem a kolléganőimmel. Különböző okok miatt mindenki elment a csokisuliból. Akkor jött az ötlet, hogy megcsináljam a saját csokoládé műhelyemet.

- többek között erről is beszélt a mai adásban.