
A tüntető gyúlékony folyadékot öntött a testére, majd meggyújtotta magát. A férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba. Egy levelet is hátrahagyott, amelyben azzal vádolta az izraeli államot, hogy meglopta és kisemmizte őt.








Felgyújtotta magát egy férfi Tel-Avivban a romló gazdasági helyzet miatt, a negyven év körüli férfi egy több ezer fős tüntetésen vett részt, amit a növekvő árak elleni tiltakozásul szerveztek.
A tüntető gyúlékony folyadékot öntött a testére, majd meggyújtotta magát. A férfit súlyos sérülésekkel szállították kórházba. Egy levelet is hátrahagyott, amelyben azzal vádolta az izraeli államot, hogy meglopta és kisemmizte őt.