
Berlinben találkoztak szerdán az úgynevezett E5-ök, azaz Németország, Franciaország, Olaszország, Lengyelország és az Egyesült Királyság vezetői. A tárgyalásra a jövő hónapban Ankarában esedékes NATO-csúcs miatt került sor, Nyugat-Európa meghatározó országai pedig elsősorban egységet akartak demonstrálni Ukrajna támogatása tekintetében. A részletekről Bugnyár Zoltán tudósítónk számolt be, Brüsszelből.













