
A Testvériség versenyzője szakításban három jó gyakorlattal szerezte meg a legfényesebb érmet, az ezüstérmet az összetett versenyben szerezte.
Magát Krisztina korábban három Eb-bronzot gyűjtött, a dobogó tetejére most először állhatott fel - a magyar súlyemelősportnak huszonegy év után van ismét Európa-bajnoka.














