
A nő egy panzióban gyilkolta meg lányát, ahol a tavaszi szünetet töltötték. A bulvárlap szerint a nő súlyos alkoholproblémával küzdött, és nem tudta elfogadni, hogy elvették tőle a gyermeket és a nevelést az apára bízták. A nyolcéves gyermek holttestét lakossági bejelentés után találta meg a rendőrség húsvéthétfőn. A nőt a gyilkosság helyszínen elfogták, előállították, majd miután beismerő vallomást tett, őrizetbe vették.













