Kövesse a Hír TV csatornáit!
Egyre több településen figyelhető meg, hogy nő azoknak a gyerekeknek a száma, akiket újra bölcsődébe, óvodába visznek szüleik, mert nem tudják megoldani a felügyeletüket. A Baranya megyei Szentlőrincről Szilágyi Jenő tudósított.
Hír TV