Az egészségügyi dolgozók 95 százaléka beoltatja magát Heves megyében

Az egészségügyi dolgozók 95 százaléka beoltatja magát koronavírus ellen Heves megyében - tájékoztatott a megyei kormánymegbízott. Pajtók Gábor elmondta: ezen a héten a kórházi oltópontokon, és 161 háziorvosi praxisban adják be a vakcinákat. A szomszédos Felsőtárkányban egy általános iskolát bezártak a megbetegedések miatt, de jövő héten várhatóan újraindul az oktatás.

  • 2021. február 16., kedd 21:29
Vágólapra másolva!

Hír TV