
Azért fogok dolgozni, hogy a budapestieknek újra legyen főpolgármesterük, aki az ő érdekeiket képviseli!
– mondta Szentkirályi Alexandra. „Gyurcsány és Karácsony eljátszották a bizalmunkat, nem érdemelnek több esélyt” – fogalmazott.




A Fidesz Országos Választmánya ma egyhangúlag támogatta Szentkirályi Alexandra főpolgármester-jelöltségét – közölte Szentkirályi Alexandra a Facebook-oldalán.
Azért fogok dolgozni, hogy a budapestieknek újra legyen főpolgármesterük, aki az ő érdekeiket képviseli!
– mondta Szentkirályi Alexandra. „Gyurcsány és Karácsony eljátszották a bizalmunkat, nem érdemelnek több esélyt” – fogalmazott.