
Ferencz Orsolya kiemelte: négy egyetem csatlakozásával, 21 tagúvá bővült a UniSpace Magyarország. Felidézte: 2018-ban kezdték a munkát, majd megalkották Magyarország űrstratégiáját és elindították a HUNOR programot, hogy ismét magyar űrhajós léphessen a világűrbe. A UniSpace programot pedig felsőoktatási innovációnak nevezte, amelyben a legkiválóbb magyar egyetemek szerepelnek.
Továbbiak a témában
1 perc Németh Balázs: Az új médiatörvény nem garantálja a közmédia függetlenségét és kiegyensúlyozott működését
1 perc Folytatódik a tiszás sorozat: újabb gyermekvédelmi botrányról rántotta le a leplet Pócs János
1 perc 










