
A magyar miniszterelnök hozzátette, hogy ő maradt az egyetlen nyugati vezető, akinek egyszerre van esélye beszélni Kijevvel és Moszkvával illetve, hogy mindenki más olyan helyzetet hozott létre, amelyben nincs esélyük közvetlen kommunikációra mindkét főszereplővel, különösen az oroszokkal.
Továbbiak a témában
1 perc Németh Balázs: Az új médiatörvény nem garantálja a közmédia függetlenségét és kiegyensúlyozott működését
1 perc Folytatódik a tiszás sorozat: újabb gyermekvédelmi botrányról rántotta le a leplet Pócs János
1 perc 










