
Az Indexhr hírportál értesülése szerint a magyar miniszterelnök idén is beiktatott egy rövid nyaralást a napirendjébe, méghozzá Horvátországban. Goran Pečarević, a Villa Kaliopa étterem tulajdonosa egy Orbán Viktorral készült közös fotót is posztolt a Facebookra. A megosztott fényképen a magyar miniszterelnök szalmakalappal a kezében látható.
„Putyinra és Trumpra várunk. Elkéstek."
– írta az étterem tulajdonosa a poszthoz.
A teljes cikket a Mandiner oldalán olvashatják, IDE KATTINTVA!
Továbbiak a témában
1 perc Belfast már lángol, de Brüsszel szerint a kötelező elosztás jelenti a megoldást
1 perc Két év börtön a saját miniszterének is? Magyar Péter durva csapdába sétált bele
1 perc 










