
"Egyesével meg fogjuk vizsgálni azokat a termékeket, amelyeknek az ára növekedni fog. Akár a termékkategórián belül, akár azon kívül. Ha termékkategórián belül emelkedik az ár, és az nem felel meg az árrésstopnak, akkor meg fogjuk büntetni. Ha más termékeknek az ára fog elszaladni, és nagyon megemelik, akkor pedig be fogjuk vezetni, amit előtte mondtam, csak ne szaladjunk előre, be fogjuk vezetni, hogy minden élelmiszerre kiterjesztjük az árrést, és onnantól kezdve nem lesz értelme. Mégegyszer mondom, partnerséget várunk a kereskedőláncoktól ebben."














