
– Hiába kenuzik, quadozik, repül negyven napja a kiskakas, a gazdátlanul maradt baromfiudvarban valamelyik ambiciózus alkakas elkukorékolja magát. Pontosan így történt: „nem mondhatunk el mindent, mert megbukunk”.
Ezt nem lehet kimagyarázni – vélekedett a miniszterelnök, aki szerint, ha a tiszások jó dologra készülnének, nem titkolnák el.
Orbán Viktor szerint Magyar Péternek a lebukás után nem maradt más csak a balhé, most épp Kötcsén készülnek balhéra.
– Magyarország 93 ezer négyzetkilométer, de ők pont abba a faluba jönnek, ahol mi tartjuk a politikai évindítónkat évek óta, előre bejelentett időpontban. Messziről bűzlik, hogy csak a balhé miatt csinálják. Provokáció és balhé, csak ez maradt nekik
– közölte, kiemelve, hogy
az indulatok és az agresszió felkorbácsolásának a politikában mindig rossz vége van
A miniszterelnök leszögezte, a kormány a balhék helyett inkább a béke pártján marad.
Forrás: Magyar Nemzet
Továbbiak a témában
1 perc Belfast már lángol, de Brüsszel szerint a kötelező elosztás jelenti a megoldást
1 perc Két év börtön a saját miniszterének is? Magyar Péter durva csapdába sétált bele
1 perc 










