
Az ATV vezérigazgatója azt mondta, feljelentést tesznek az ügyben. A Magyar Nemzeti Médiaszövetség elnöke Híradónknak azt mondta: elítélik a verbális atrocitásokat és egyetértenek a jogi lépés szükségességével.
Múlt hét kedden készített interjút a miniszterelnökkel Rónai Egon az ATV Mérleg című műsorában.
A beszélgetést több mint egy millióan látták, közülük azonban többen halálos fenyegetésekkel illették a műsorvezetőt.
De nem csak a közösségi média kommentelői támadták, nyilvános fenyegetések is érték, valamint baloldali újságírók is felléptek ellene.
A Magyar Nemzeti Médiaszövetség elnöke is egyetért a feljelentés szükségességével és bízik abban, hogy lesz eredménye a jogi lépésnek. Toót-Holló Tamás hozzátette: korábban is előfordultak különböző atrocitások újságírókkal szemben.














