
Amíg Magyar Péter propagandacélra használta fel a kormányzati átadás-átvétel során készített videóit, addig a Fidesz-frakció azt is bemutatta, ami kimaradt: feszült légkör vagy konstruktív együttműködés? Ki mit választott? Eközben egy közösségi videónak köszönhetően azt is láthattuk, ahogyan a fontos kormánydokumentumok tiszás kézből a földön landoltak. Vajon a benzinárral óvatosabban bánik majd a kormány?













