
A pécsi belvárosban történt támadás miatt tartottak előkészítő ülést. A vád szerint két fiatal bántalmazott egy fiút. A támadók töltőgázt szívtak az eset előtt. A földön fekvő áldozat életveszélyes sérüléseket szenvedett a szúrásoktól. Az ügyészség emberölés kísérletével vádolja az elkövetőket. A helyszínen az édesanya szidalmazta a sértettet. A fiúk jelezték, hogy mindegyikük beismeri a bűnösségét, az anya azonban mindent tagadott a bíróságon.













