
A vitaműsorban a legújabb politikai pofára esést elemezték. A legfőbb ügyész nyilvánosan helyretette Magyar Pétert, aki az aranykonvoj ügyében pattogott. A miniszterelnök úgy viselkedik, mint egy hisztis vendég az étteremben, aki a szakácsnak akar parancsolni.
Kiderült azonban, hogy a főügyész nem beosztottja, így a kormány utasítást részére nem adhat. Eközben a frusztrált hatalom olyan korlátozást erőltet, ami csak banánköztársaságokban létezik, és a zászlóhajigálók ellen is eljárás indult.













