
Ezek értelmében mától a Mol-csoport az Oroszországból érkező olaj tulajdonjogát a fehérorosz-ukrán határon veszi át. A vállalat közölte, ezek a megállapodások és az új átvételi eljárás teljes mértékben megfelelnek az összes vonatkozó szankciónak és rendelkezésnek, beleértve az EU és Ukrajna szankcióit is.














