
Rjabkov közlése szerint az orosz félnek amerikai részről egy washingtoni diplomáciai csatornán keresztül megerősítették a "legmagasabb szinten bejelentett szándékot".
„Emellett világos magyarázat hangzott el, amely szerint a bejelentett lépés nem jelent felhívást párbeszédre, azt a körülmények összessége alapján hozták meg és véglegesen" – mondta az orosz diplomata.














