
Megnyugvással fogadták az egészségügyben dolgozók a harmadik oltás hírét, és a lehetőséget. Tetszik vagy nem, de lesz negyedik hullám – a kérdés csak az, hogy mekkora lesz? Többek között erről is elmondta véleményét Dr. Kincses Gyula a Magyar Orvosi Kamara elnöke.
Teljes adás:
Hír TV
Továbbiak a témában

Szanyi Tibor: Nem találtunk a történelemben olyan korszakot, ami szociális értelemben milliókat emelt fel

Deutsch Tamás: Gyalázatos módon nekitámadt az Európai Bizottság a lengyeleknek












