
Az Őrsi Gergely által 2019-ben megígért új 800 férőhelyes P+R parkolókból egy sem valósult meg – mondta Dombi Rudolf, a II. kerület fideszes polgármesterjelöltje a Napi aktuális című műsorunkban. A valóság az, hogy egy élelmiszer üzletlánc parkolóját megtoldva kívánnak 80 vagy 100 parkolóhelyet kivitelezni – emlékeztetett az olimpiai bajnok kajakozó.














