
Az Árpád hídi tragédia megrázta az egész országot. Komoly gond még mindig a közlekedők számára, - legyenek 4 vagy két kerekűek, vagy éppen gyalogosak - hogy sok a veszélyes helyzet.
Norbert a végzetes július 1-ei baleset hajnalán szintén két keréken utazott hazafelé. Norbert biciklis futár. Versenyzett is korábban. Futár Világ és Európa bajnokságokon is megmérette magát, és a Tour de Hongrie-n is találkozhatunk Vele. Közel 20 éve rója az utakat bringával.
Szerinte,
nehéz ilyen nagy forgalomban biztonságosan közlekedni, szerintem aki tapasztalt, annak működik a többieknek nagyon veszélyes.
Ennek ellenére, sokan választják a közlekedésnek ezen formáját.
Továbbiak a témában

Az illúzió ára: amikor a 70%-os kedvezmény valójában ráfizetés – A Radar útmutatója a tudatos vásárláshoz + videó

Az Utolsó vacsora a Tháliában: kortárs feszültségek a színpadon, a Radar a kulisszák mögött + videó












