
Elsőbbségiként kellett kezelni a postákon a nemzeti konzultáció leveleit? A Jobbik feljelentést tett a kormány köszönőleveleinek postázása miatt. Erről is kérdeztük Vágó Sebestyént, a Jobbik parlamenti képviselőjét.





Elsőbbségiként kellett kezelni a postákon a nemzeti konzultáció leveleit? A Jobbik feljelentést tett a kormány köszönőleveleinek postázása miatt. Erről is kérdeztük Vágó Sebestyént, a Jobbik parlamenti képviselőjét.