
Az eddigi adatok szerint a Debrecen felé vezető oldalán egy személygépkocsi nekicsapódott az előtte haladó másiknak, amely emiatt elütötte az úton helyszínelő rendőrt. A balesetben még ketten, köztük egy gyerek sérült meg.
„A balesetben hárman sérültek meg, őket a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték. A rendőrök a balesettel érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes egészében lezárták. A forgalma Hajdúböszörménynél a 35-ös számú főútra terelik” – mondta a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense, Vajta Szilvia.













