
Az országgyűlési képviselő azt sem tudta, hogy pontosan hány embert fogadott be Magyarország három év alatt.
Az az egyik helyettes államtitkár külföldi interjújából derült ki januárban, hogy a Fidesz titokban jóval több menedékkérőt fogadott be, mint ahánynak a kvótarendszer alapján a menedékkérelmét kellett volna elbírálni.
– Nemzetközi kötelezettségeinknek teszünk eleget, amikor ezt a néhány… mennyit is mondott?– 2300.– …2300 embert befogadtuk Magyarországra.














