Fidesz: Ha Gyurcsányékon múlna, már négyszeres lenne az áremelkedés

Ha Gyurcsányékon múlna, már a magyaroknak is négyszeres lenne az áremelkedés, mert a baloldal mostanra már eltörölte volna a rezsicsökkentést, a benzinárstopot és az élelmiszerárstopot is – így reagált a Budapesti Fidesz a DK-s Barkóczi Balázs inflációval kapcsolatos online sajtótájékoztatójára.

  • 2022. június 13., hétfő 17:28
Vágólapra másolva!

A Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője közösségi oldalán közzétett videójában azt mondta, hogy az infláció első számú felelőse Orbán Viktor és törvénytelen kormánya. A Fidesz szerint a baloldal politikájával, az áram ára a jelenlegi több mint háromszorosára, a földgáz ára öt és félszeresére, a benzin ára 800 forintra emelkedne és mindez brutálisan emelné az élelmiszerek árát is.

HírTV