Novák Katalin: Fontos, a kárpátaljai magyarok életkörülményei ne csorbuljanak

Bukarestbe utazik ma Novák Katalin. Az államfőt Klaus Iohannis román elnök és Andrzej Duda lengyel elnök hívta meg a közép-európai és balti országokat tömörítő bukaresti kilencek találkozójára, ahol elsősorban biztonsági kérdésekről lesz szó. A köztársasági elnök minderről az M1-en beszélt. A Sándor-palotában felvett műsorban a köztársasági elnök ismét elítélte az orosz-ukrán konfliktust, majd hozzátette: : Magyarország számára az a legfontosabb, hogy mihamarabb véget érjenek a harcok.

  • 2022. június 10., péntek 11:58
Vágólapra másolva!

HírTV