
Rétvári Bence kiemelte: "Az oltás mind az egyént, mind a közösséget védi. Ha az átoltottság szintje visszaesik, olyan rég elfeledett betegségek térhetnek vissza, mint a kanyaró, a torokgyík vagy a szamárköhögés. A kormány a magyar családok nevében is köszöni az oltó- és gyermekorvosok munkáját."














