
A fővárosban és Pest vármegyében már mindenki megkapta a nemzeti petíciós kérdőíveket - erről számolt be közösségi oldalán a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára.
Hidvéghi Balázs elmondta: a többi 17 vármegyében legkésőbb március 4-ig történik meg a kézbesítés.
A kormányszóvivő pedig arról számolt be, hogy már meghaladta az 500 ezret a kitöltött és visszaküldött nemzeti petíciók száma, amit március 23-ig mindenki megtehet.
Továbbiak a témában
2 perc Súlyos részletekről beszélt Bóka János az Orbán Viktor elleni hajtóvadászat kapcsán
1 perc „Súlyos bűncselekmény” – Kövér László a Bayer show-ban beszélt a hatalom kizárólagos megragadásáról
2 perc 









