Lefizetési botrány a baloldalon – Pénzzel vették meg a hazug koronatanút?

A kormánypárt politikai pedofíliával vádolja a Tisza Pártot. A miniszterelnök öccse a hírek szerint négymillió forinttal fizetett le egy koronatanút.

  • 1 órája
Vágólapra másolva!

A Zsolti bácsi ügy súlyos ellentmondásokat hozott felszínre. Magyar Péter állítja, soha nem ejtette ki a száján ezt a nevet, de a felvételek mást igazolnak. A kormánypártok szerint az eset politikai pedofília

A vádak alapján a testvére négymillió forintot fizetett a tanúnak. A politikusok szerint tűrhetetlen, hogy gyermekeket használnak fel politikai célból. Az érintetteket hamarosan bizottság elé idéznék a tisztánlátás érdekében.