
A Zsolti bácsi ügy súlyos ellentmondásokat hozott felszínre. Magyar Péter állítja, soha nem ejtette ki a száján ezt a nevet, de a felvételek mást igazolnak. A kormánypártok szerint az eset politikai pedofília.
A vádak alapján a testvére négymillió forintot fizetett a tanúnak. A politikusok szerint tűrhetetlen, hogy gyermekeket használnak fel politikai célból. Az érintetteket hamarosan bizottság elé idéznék a tisztánlátás érdekében.
Továbbiak a témában
2 perc Szállodába vitték és kihasználták az árva kisfiút – Újabb döbbenetes botrány a Tisza Pártban
1 perc Teljes politikai leszámolás – Megszűnik az olcsó benzin és elszámoltatják a családtagokat
1 perc 









