Novák Katalin részvétét fejezte az esztergomi robbantás során elhunyt rendőr hozzátartozóinak

Novák Katalin köztársasági elnök Facebook-oldalán nyilvánított részvétet az esztergomi robbantásban szolgálatteljesítés közben elhunyt rendőr hozzátartozóinak.

  • 2023. szeptember 20., szerda 22:55
Vágólapra másolva!

Az államfő azt írta, az ENSZ Biztonsági Tanácsának ülése közben kapta a hírt az esztergomi tragédiáról.

A köztársasági elnököt Hajdu János, a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatója telefonon tájékoztatta az eset részleteiről.

- írta Novák Katalin, aki közösségi oldalán megköszönte a rendőri szervek munkáját.