
A helyszínre három mentőautó érkezett, és a két sérültet, miután a katasztrófavédelem munkatársai kimentették a törmelékek alól, kórházba vitték.








Vakolat és törmelék temetett maga alá két munkást Budapesten. A hatodik kerületeben a Paulay Ede utcában egy építkezési területen történt a tragikus eset.
A helyszínre három mentőautó érkezett, és a két sérültet, miután a katasztrófavédelem munkatársai kimentették a törmelékek alól, kórházba vitték.