
HírTV








Akár már az idén becsődölhet Miskolc, ha nem kap állami segítséget - legalábbis a település polgármestere szerint. Veress Pál szerint alapellátások kerülhetnek veszélybe az elszabadult energiaárak miatt. A baloldali városvezetés mégis eladta azt a részvénycsomagot, amivel ráhatása lehetett volna a geotermikus fűtésstratégiára.