
Mély megrendüléssel értesült az ország arról, hogy elhunyt Balázs Péter, a Szigligeti Színház korábbi igazgatója, akinek távozásával a magyar színházi élet egyik legkarakteresebb, pótolhatatlan alakját veszítettük el. A lesújtó hír nyomán a gyász nemcsak a szolnoki társulatot, hanem a közönséget is sújtja, hiszen vezetése alatt olyan tradíciók születtek, mint a legendás Szilveszteri Gála, miközben hangjával és játékával évtizedeken át szolgáltatott kulturális élményt.













