
A Magyar Nemzet azt írja: a csütörtökön benyújtott javaslat 6300 orvost érintene, ők összesen 1,5 milliárd forinttal fizetnének kevesebbet. Az egyik szakmai szervezet elnöke a lapnak azt mondta: üdvözlik a döntést, és szerintük ez nem fog jelentős kiesést okozni az önkormányzatoknak.













