Idén is új külsővel gördült ki az állomásról a miskolci adventi villamos + videó

"Ez a tizenharmadik adventi villamosunk. Nagy kihívást jelent minden évben, hogy megpróbáljunk valami újat csempészni a villamos külsejébe és belsejében. Idén sem volt ez másként." Egyebek mellett így nyilatkozott Gadnai-Bodnár Éva az MVK Zrt. vezérigazgatója.

  • 2024. december 02., hétfő 19:00
Vágólapra másolva!

A vezérigazgató hozzátette: "Az volt az idei tervünk, hogy külső és belső formájában átalakulhassék ez a villamos. Egyetlenegy gondolatunk volt stabil az idén, hogy a rózsakaput alkossuk meg az ajtók fölött. Innen indult gyakorlatilag az alapkoncepció."