„Súlyos bűncselekmény” – Kövér László a Bayer show-ban beszélt a hatalom kizárólagos megragadásáról

A hatalom kizárólagos megragadására irányuló törekvésekről és egy keményebb diktatúra felé való elmozdulásról beszélt Kövér László a Bayer show legutóbbi adásában.

  • Hírek
  • 1 órája
  • Forrás: HírTV
Vágólapra másolva!

Az Országgyűlés volt elnöke szerint a jelenlegi folyamatok valójában egy olyan rendszerváltozást mutatnak, amely a kádári korszak utolsó évtizedeinél is keményebb időszakot idézhet meg – modernizált eszközökkel. Kövér László hangsúlyozta: ami most történik, az súlyos, a Büntető-törvénykönyv hatálya alá tartozó bűncselekménynek minősül.

A teljes adás megtekinthető vasárnap 21 óra 5 perctől a HírTV műsorán.