
Az Országgyűlés volt elnöke szerint a jelenlegi folyamatok valójában egy olyan rendszerváltozást mutatnak, amely a kádári korszak utolsó évtizedeinél is keményebb időszakot idézhet meg – modernizált eszközökkel. Kövér László hangsúlyozta: ami most történik, az súlyos, a Büntető-törvénykönyv hatálya alá tartozó bűncselekménynek minősül.
A teljes adás megtekinthető vasárnap 21 óra 5 perctől a HírTV műsorán.














